Прайс-лист

СКОРИСТАЙТЕСЯ ПЕРЕВАГАМИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ ЗА ФІКСОВАНИМИ ЦІНАМИ!
ОБСЛУГОВУЄМО АВТОМОБІЛІВ УСІХ МАРОК!
ЕКОНОМТЕ ДО 40%-50%!*

Тільки в АІС діє фіксований прайс-лист на основні послуги СТО!

Більше не треба платити за нормо-години, як на інших офіційних сервісах. Наприклад:
Заміна масла в двигуні від 126 грн.*
Діагностика ходової від 146 грн.*
Заправка кондиціонера від 396 грн.*
Чистка форсунок інжектору (4 шт.) - від 588 грн.*
Установка сигналізації від 1198 грн.*
Регламентне ТО «Стандарт» - 572 грн .*
Регламентне ТО «Розширене» - 988 грн.*

Фіксований прайс-лист діє на обслуговування та ремонт: двигуна, трансмісії, ходової системи, паливної системи, електросистеми, кондиціонеру, заміну технічних рідин, встановлення сигналізації, парктроніку, турботаймеру, фаркопа та ін. обладнання, проведення регламентного ТО та інші послуги.

Завантажити повний ПРАЙС-ЛИСТ

100% гарантія якості робіт + 1рік гарантії на запчастини**

Запчастини обираєте ВИ:
- Оригінальні на СТО АІС
- Аналоги оригінальних на СТО АІС
- Купуєте самостійно де забажаєте

В нас немає черг! Обслуговування проводиться або за попереднім записом або по прибуттю на СТО!

На Вас чекає Комфортна та затишна кімната відпочинку, чай, кава, снеки, безкоштовний WiFi!

Сервіс від офіційного дилера!
Досвід більш 20 років!
50 000 задоволених клієнтів!

Ми заощаджуємо Ваш час та Ваші гроші, ми пропонуємо рішення, які задовольнять ваші потреби в обслуговуванні автомобіля. Сервіс АІС подбає про все!

Дізнатися адресу та телефон Записатися на сервіс

* Наведена мінімальна вартість послуг для легкових автомобілів без урахування витратних матеріалів і додаткових операцій таких як: очищення деталей, відновлення рухомих сполук, зняття установка додаткового обладнання та ін. Вартість послуг може змінюватися в залежності від конструктивних особливостей автомобіля і його комплектації. Знижки за програмою лояльності та іншими акційними пропозиціями на послуги даного прайсу не поширюються. Послуги з вказаною вартістю не застосовуються при проведенні регламентного ТО для гарантійних автомобілів. Вказані ціни станом на 01.12.2019р. Остаточну вартість послуг Ви можете уточнити у співробітників столу замовлень СТО. Під економією мається на увазі максимальна різниця цін на послуги, що розраховані при стандартному ціноутворенні за нормо-годинами та запропонованим прайс-листом з фіксованими цінами.

**Гарантія розповсюджується тільки на оригінальні запасні частини придбані на СТО АІС Одеса, якщо інші терміни не передбачені заводом-виробником. Гарантійні зобов'язання не розповсюджуються на деталі, що зношуються в ході нормальної експлуатації (деталей «нормального зношування»), таких, як: шини, щітки склоочисника, лампочки, запобіжники, контакти, свічки запалювання, фрикційні накладки гальм і зчеплення; гальмівні колодки, диски, барабани; ланцюги, ремені приводу ГРМ і генератора; фільтруючі елементи очистки масла, повітря і пального; форсунки паливних систем, диски зчеплення, ремені тощо, беручи до уваги пробіг і умови їх експлуатації (в тому числі використання неякісних паливно-мастильних матеріалів, експлуатацію в умовах запиленої атмосфери тощо);  на витратні деталі, як масляний, повітряний, паливний, сажовий та салонний фільтри.

 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка